menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

En çok tescil yaptıran üyelere ödül

Kayseri Ticaret Borsası 2019 yılı tutar bazında en çok tescil yaptıran üyelerini ödüllendirdi. Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış 2019 yılında en çok tescil yaptıran 9 firmanın ödül aldığını belirterek Kayseri ekonomisine katkı sağlayan firmalara teşekkür etti.
09 Eylül 2020, Çarşamba

Başkan Bağlamış, takdim ettiği ödül sonrası şunları söyledi: “İlimiz ekonomisine en çok katkı sağlayan üyelerimizi onura etmek adına üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz ödül törenini bu yıl korona virüs nedeniyle firmalarımızı ziyaret ederek gerçekleştiriyoruz. Kayseri ekonomisinin, tarım ve hayvancılığının gelişmesi ilerlemesi adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Kıymetli Kayseri protokolümüzün ve siyasilerimizin desteği ile şehrimizi ve ekonomimizi geliştirmek ve ilerletmek için var gücümüzle çalışacağız.”

Kayseri’de en çok tescil yaptıran, Kayseri Şeker Fabrikası adına Başkan Bağlamış’tan ödülünü alan Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay şöyle konuştu: “Biz şeker fabrikası olarak en fazla prim ödeyen üyelerinden birisiyiz. Aslında Kayseri şeker bunu yıllardır gerçekleştiriyor olmasına rağmen bu konuda şimdiye kadar çok fazla irtibat sağlanamadı. Ama Recep başkanımızın kadirşinaslığı sayesinde Ticaret Borsası Kayseri Şekeri ödüllendiriyor. Bunu da biz değerli ve anlamlı buluyoruz. Çünkü Kayseri Şeker orta Anadolu'nun ve şeker sektörünün, Türkiye'nin önemli bir değeridir. Buraya hep birlikte sahip çıkılması lazım. Nezaketinden dolayı Sayın başkanımıza teşekkür ediyorum.”

2019 yılı tutar bazında en çok tescil yaptıran firmaların isimleri şöyle: Kayseri Şeker Fab. A.Ş., Bakanlar Besicilik Hay. Top. Et Sat. İnş. Nak. Tur. Oto. A. Yak. Gıda. Teks. San ve Tic. LTD. ŞTİ., Fazlıoğlu Et ve Et Ürünleri Gıda San. Tic. A.Ş., İştah Hayvan Ürünleri Gıda Tekstil Nakliye Ticaret ve Sanayi LTD. ŞTİ., Hizmetet Hayvancılık Taşımacılık Gıda Tarım İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ., Özmenoğlu Et ve Et Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. Başyazıcıoğlu Et ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş., Kellecioğlu Et ve Mamülleri Ticaret - Mehmet Macit., T.M.O. Kayseri Şube Müdürlüğü. Kurumsa Haber

Diğer EKONOMİ Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır