menüler
HAVA DURUMU

“Emeklilere ve Eski Çınarlara yönelik Gönüller Platformu Projelerimiz Bulunmaktadır”

Türkiye Emekliler Dernek Başkanı Gazi Aykırı ile yönetim kurulu üyeleri; Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nu makamında ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
26 Haziran 2019, Çarşamba
Türkiye Emekliler Dernek Başkanı Gazi Aykırı, emekliler olarak parklarda oturarak vakit geçirmek gibi bir çalışma içinde olmadıklarını ve mesleki yaşamlarındaki başarılarını bu sefer toplumun sosyal projelerde devam ettirmek istediklerini ve bu amaç ile proje ürettiklerini belirterek şunları söyledi: “Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nun Melikgazi için referans projeleri içerisinde ESKİ ÇINARLAR YAŞAM MERKEZİ ile ilgili olarak ortak çalışma yapmak istiyoruz. Bilgi ve tecrübelerimizi gençlerle ile paylaşmak istiyoruz. Bu amaç ile ortak yapılabilecek etkinlik, çalışma ve yatırımlar konusunda görüşme yapmak istedik”
 
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ise yaptığı açıklamada “Melikgazi için referans projeler içerisinde emeklilere Yönelik Eski Çınarlar Yaşam Merkezi İle Gönüller Platformu projelerimiz bulunmaktadır. Bunun yanında dolaylı olarak Esnaf Masası, E-ticaret, Engelsiz Sosyal Yaşam Merkezi gibi projelerimizde tecrübelerinden yararlanabileceğiz. Bu projelerimiz emekliler için tam bir fırsat olacaktır. Gençler ile gelecek kuşakların yetiştirilmesinde bilgi ve tecrübelerin büyük önemi vardır.” dedi.
 
Başkan Palancıoğlu, emeklileri kapsayan tüm kurum, kuruluş, dernek ve kulüpler ile diyalog ve dayanışma içerisinde çalışacaklarını sözlerine ekledi. BÜLTEN

Diğer SİYASET Haberler

 
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır