menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Develi’nin lavanta kolonyası

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
20 Nisan 2021, Salı

Ziyarette, Büyükkılıç’ın destekleriyle ilçede üretilen lavanta kolonyası tanıtılırken, Develi’nin proje ve yatırımları hakkında sunum da yapıldı.Başkan Büyükkılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, lavanta kolonyasının yerli ve milli üretim olduğunu belirtip, Develi'yi daha ileriye götürmek için gayretlerinin ve desteklerinin süreceğini ifade etti.

SABUN DA ÜRETİLİYOR

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar da ziyarette yaptığı konuşmada, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’a hem geçmiş olsun ziyaretinde hem de onun doğduğu topraklar olan Şıhlı Mahallesi’nde bulunan bahçemizde lavantalardan elde ettiğimiz kolonyaları sunmaya geldik. Kendilerinin desteği ile bu ürünü oluşturduk. Bizler daha ileri giderek, alternatif ürünlerle vatandaşlarımıza bu güzelliği yansıtacağız. Bize verdiği desteklerden dolayı Memduh başkanımıza teşekkür ediyor, tekrar geçmiş olsun diyorum.” şeklinde konuştu. Cabbar, lavanta kolonyasının yanı sıra lavanta sabunun da üretildiğini belirtti.

Kurumsal Haber

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır