menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Deva Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Tuna Türkyar oldu

DEVA Partisi Melikgazi İlçe Başkanlığına iç mimarlar Tuna Türkyar getirildi. Türkyar, 30 kişiden oluşan ilçe yönetim kurulunu oluşturarak çalışmalarına başladı.
12 Temmuz 2021, Pazartesi

RESMEN KURULDU

DEVA Partisi Melikgazi Kurucu İlçe Başkanı olarak atanan iç mimar Tuna Türkyar, 30 kişilik asıl, 15 kişilik yedek yönetim kurulu üyelerini belirleyerek parti genel merkezine sundu. Teşkilat listesi genel merkez tarafından onaylanan DEVA Partisi Melikgazi İlçe Teşkilatı resmen kurulmuş oldu.

TEŞKİLAT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Teşkilat çalışmalarının tamamlanmasının ardından DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile görüşen DEVA Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Tuna Türkyar, Kayseri’deki siyasi ve ekonomik durum hakkında bilgiler verdi. Bugüne kadar yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgiler aktaran Türkyar, DEVA Partisi’nin Kayseri’de büyük ilgi ile karşılandığını teşkilat çalışmalarında yer almak isteyen vatandaşların her gün partinin kapısını aşındırdığını ifade etti.

“BÜYÜK BİR SORUMLULUK ALDIĞIMIZIN BİLİNCİNDEYİZ”

Kayseri’nin en büyük ilçesi olan Melikgazi’nin 48 ilden daha büyük bir nüfusa sahip olduğunu bu nedenle parti açısından büyük öneme sahip olduğunu vurgulayan Türkyar, "Biz bu memleketin çocuğuyuz. Çok büyük bir sorumluluk aldığımızın bilincindeyiz. Tek amacımız ilimize ve ülkemize faydalı olacak hizmetler yapmaktır. Bundan sonra Kayseri’nin ve Melikgazi’nin sorunlarını, halkımızın siyasetten beklentilerini en üst perdeden ortaya koyacağız. Gerçek bir dava partisi olduğumuzu ve ülkemizin tüm sorunlarına deva olacağımızı göstereceğiz.” diye konuştu.

BABACAN, KAYSERİ’YE ÖNEM VERİYOR

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan da Melikgazi İlçe Başkanı Tuna Türkyar ve teşkilat üyelerini yeni görevlerinden dolayı tebrik ederek, başarılı çalışmalara imza atacaklarına inandığını söyledi. Genel Başkan Babacan, Kayseri’ye ve ilçelerine çok büyük önem verdiğini, en kısa süre içerisinde Kayseri’yi ziyaret ederek teşkilat mensupları ve vatandaşlarla görüşeceğini açıkladı.

TUNA TÜRKYAR KİMDİR

1980 yılında Kayseri’de doğan Tuna Türkyar, ilk, orta ve lise öğrenimini Kayseri’de tamamladı. Çankaya Üniversitesi, Mimarlık Mühendislik Fakültesi, İç Mimarlık Bölümü’nden mezun olduktan sonra alanıyla ilgili kendi işletmesini kurdu. 2007 yılından itibaren çeşitli konutlar ve iş yeri projelerini tasarladı,çizdi ve inşa etti. Şu anda da Kayseri ve diğer çevre illerde projeler yürütmeye devam etmektedir. İki çocuklu bir ailenin büyük oğlu olup, Eşi Tuba TÜRKYAR ev hanımıdır.Ahmet ve Ata adında iki çocuk sahibidir.

>>Kurumsal Haber

Diğer SİYASET Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır