menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Çandıroğlu, telafi eğitimi gören öğrencileri ziyaret etti

İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, telafi eğitiminin devam ettiği Sümer Fen Lisesi’ni ziyaret ederek, öğrenciler ile masa tenisi oynadı, projeleri hakkında bilgiler aldı
14 Temmuz 2021, Çarşamba

Çandıroğlu, Sümer Fen Lisesi’ne yaptığı ziyarette, öğrenciler ile sohbet etti. Öğrencilere nasihatlerde bulunan Çandıroğlu, öğrencilerin geliştirmek için çalıştığı model uçağı da inceleyerek, masa tenisi de oynadı.

"1.5 yıllık okuldan uzak bir süreç yaşadık"

İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, yaptığı açıklamada, “Allah’a şükürler olsun ki, gördüğümüz manzara bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Telafi eğitimlerinin gerçek anlamda yerini bulduğunu ve öğretmen arkadaşlarımızın bu sürece gerektiği gibi çalıştığını gösteriyor. Öncelikle öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Sümer Fen Lisesi’nde telafi eğitimlerinde üniversiteye hazırlık, robotik kodlama, yazılım ve drone çalışmaları var. Birçok malzemeyi de arkadaşlarımız kendileri üretiyorlar. Sportif etkinlikler de devam ediyor. Bu demektir ki, telafi eğitimleri yerini buluyor. Öğrencilerimizin de ciddi anlamda bir ilgisi var. Kayseri’de özellikle bu da bizi genel olarak memnun ediyor. Sümer Fen Lisesi’nde bu konuda çok güzel ve çok ciddi çalışmalar yapmış. Pandemiden dolayı 1.5 yıllık okuldan uzak bir süreç yaşadık. İnşallah bu süreci çocuklarımızın öncelikle sosyalleşmesi, birlikte faaliyet yürütmeleri ve kendilerini ifade etmeleri bizim için her şeyden daha kıymetlidir. Bunlarında ziyadesiyle yerini buluyor olması da bizi memnun ediyor” ifadelerini kullandı.

>>İHA 

Diğer EĞİTİM Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır