menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Büyük Kayserispor zirvesi

HES Kablo Kayserispor 'da Ak Parti Genel Bakan Yardımcısı Mehmet Özhaseki önderliğinde kulübün başarısının konuşulduğu, mevcut başkan Berna Gözbaşı ile eski başkan Erol Bedir arasındaki buzların eridiği Kayserispor zirvesi yapıldı
30 Ekim 2020, Cuma

HES Kablo Kayserispor 'da, barış harekatı. AK Parti Genel Bakan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Berna Gözbaşı ve Erol Bedir arasındaki buzları eritti. Kayserispor Onursal Başkanı Özhaseki, eski ve yeni başkanın arasında geçen probleme el attı.

Özhaseki, Recep Mamur Tesislerinde, Ak Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile birlikte, mevcut başkan Berna Gözbaşı ve eski başkan Erol Bedir ile bir araya geldi. Yapılan zirvede hem kırgınlıklar giderildi, hem de kulübün başarısı için kollar sıvandı.

Özhaseki, "Kayserispor’da yöneticilik yapmak kolay değil. Yıllarca ben de başkanlık yaptım. Onursal başkanlığını da hala şerefle sürdürüyorum. Birçok arkadaşım da emek verdi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Kayserispor’u layık olduğu yerde görmek istiyoruz. Bugün değerli başkanım Berna Hanım burada, önceki başkanımız Erol Bey burada. Değerli bakanım Taner Bey burada. İsmail Bey buradalar. Büyükşehir Belediye Başkanımız her zaman zaten bu işin içerisinde duasıyla desteğiyle her türlü burada. Baki bey de zaten Kayserispor’u seviyor, sonuna kadar da takip ediyor. Allah razı olsun o da burada. Biz bugün dedik ki eteklerimizdeki taşları dökelim. Geçmişte ne olduysa onları da bir konuşalım. Sonra da önümüze bakalım" dedi.

Yüz yüze gelerek olan bitenleri değerlendiklerinde olayların tüm gerçekliğiyle açığa çıktığına vurgu yapan Özhaseki, “Yöneticiler eğer iletişimi, birbirleri ile konuşmayı medya üzerinden başka türlü vasıtalarla yaparlarsa zorluklar başlıyor orada. Ama yüz yüze gelince haliyle gerçeklik daha da çok ortaya çıkıyor ve anlaşılıyor. Herkes birbirini daha iyi anlıyor. Bugün çok şükür olanı biteni değerlendirdiğimiz gibi artık bundan sonra da önümüze bakmanın yollarını aradık. Hep birlikte Kayserispor’un başarısı için gayret edeceğiz. Değerli başkanımızın teklifleri var, şirketleşme konusunda talepleri var. Bu da doğru. Hepimiz destek vereceğiz. Hep birlikte Kayserispor’un başarısı için gayret ediyoruz. İnşallah Kayserispor’u layık olduğu yere hep birlikte taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

 

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy da, Kayserispor’un geleceği için, sarı kırmızılı kulübün menfaati için ellerinden geleni yaptıklarını, bundan sonra da yapacaklarını ifade ederek, "Kayserispor’un için kısır çekişmeleri bir kenara bırakıp, bu şehrin yegane kulübünün daha da başarılı olması adına herkes omuz vermeli. Mevcut yönetime maddi ve manevi destek verilmeli" dedi.

Diğer KAYSERİSPOR Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır