menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Bilge Kağan Caddesi'nin çehresi değişiyor

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın alt ve üst yapı çalışmalarının devam ettiği Bilge Kağan Caddesi’nde incelemelerde bulundu.
27 Temmuz 2021, Salı

Yenidoğan ve Mevlana mahallelerinin bağlantı noktası olan Bilge Kağan Caddesi’nde devam eden çalışmaları yerinde gören Başkan Yalçın, bölgede çok yönlü çalışma yürüttüklerini söyledi. Bin 300 metre uzunluğundaki caddede asfalt, kaldırım ve refüj yenilemenin yanı sıra yürüyüş yolları, refüj ağaçlandırması gibi işler yaptıklarını dile getiren Başkan Yalçın, ayrıca KASKİ tarafından yağmur sularının yeraltı su kaynaklarına kazandırılmasını sağlayan altyapı çalışması yapıldığını kaydetti. Aynı anda yürütülen birçok işle Yenidoğan Mahallesi’nin adeta çehresinin değişmeye başladığını belirten Başkan Yalçın, çalışanlara kolaylıklar diledi.

Başkan Yalçın, çalışmalarla birlikte bir yandan ulaşımın daha rahat ve konforlu olacağını ifade ederken diğer yandan da bölgedeki Yaşam Parkı, Kaşgarlı Mahmut Parkı, Mustafa Cemiloğlu Parkı ve Anneler Parkı’nı birbirine bağlayan bir Yeşil Yol oluşturulacağını ifade etti. Başkan Yalçın ayrıca çalışmalar kapsamında Bilge Kağan Caddesi ve Şehit Ali Örnek Sokak’a 500 ağaç dikerek yeşil alan miktarını artırdıklarını sözlerine ekledi.

>>Kurumsal Haber

Diğer YAŞAM Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır