menüler
HAVA DURUMU

Başkan Palancıoğlu; “2023 yılına kadar olan ilçemizin yol haritasını çıkardık”

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, İmar planlama revizyonları ve yeni çıkarılan planlı alanların yönetmeliğe uygunluğu konusunda PLAN VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ çalışanları ile bir toplantı gerçekleştirildiğini söyledi.
25 Mayıs 2019, Cumartesi
Kayseri merkez yerleşiminde nüfusunun % 50’sinin sadece Melikgazi de yerleştiğini ancak mesai ve hafta sonları bu nüfusun daha da artığını hatırlatan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu “Melikgazi planlı bir şekilde büyüyor ve gelişiyor. Bu çalışmalar her zaman referans gösteriliyor. Bugün Gültepe, Köşk, Yenimahalle, Yıldırım Beyazıt, Keykubat gibi semtlerde çok katlı modern binaları yükseliyor ise bu imar planlamasının tam ve eksiksiz uygulanmazsından kaynaklanmaktadır. Bugün ise Plan ve Proje Müdürlüğü çalışanları ile yaptığımız toplantı da İMAR PLANLARI REVİZYONU, KAT YÜKSEKLİKLERİ, EMSAL UYGULAMA ALANLARI gibi konuları adeta masaya yatırarak detaylı olarak bir yol haritası çizdik. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda yine referans olma özelliğimiz ile çalışmalara devam ediyoruz ” dedi.
 
Başkanlık Toplantı Salonunda gerçekleştirilen bu toplantıda çalışma planı oluşturulduğunu ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, örnek ve referans belediye olunmasında en büyük etkenin iyi bir planlanma ile mali kaynakların israfsız kullanımı olduğunu sözlerine ekledi.
 
“Ramazan Bayramı öncesi belediyede işçi statüsünde çalışanların bayram ikramiyeleri ödendi”
 
Melikgazi Belediye Başkanı Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Ramazan Bayramı öncesi belediye de işçi statüsünde çalışanların bayram ikrameyeleri tam ve zamanında ödendiğini söyledi.
 
Melikgazi Belediyesi olarak çalışanların maaş, ikramiye ve diğer alacaklarını her zaman tam ve zamanın da ödendiğini hatırlatan  Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, referans Melikgazi Belediyesinin çalışmaların alın teri kurumadan maaş, ikramiye ile ayni alacakların ödendiğini kaydetti
 
Kayseri nüfusunun yarısına hizmet verdiklerini, şehrin ekonomik ve üretim tesislerin yer aldığı, alış veriş merkezlerin odağı durumundaki Melikgazi ilçesinin her geçen gün planlı bir şekilde geliştiğini ve büyüdüğünü ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu “Örnek ve referans belediye çalışmalarında emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Her geçen büyüyen ve gelişen ilçemizde daha seri, etkin ve verimli aynı zamanda kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Bu bayram da vardiya usulü görev yapacak tüm ekip çalışanlarına teşekkür ediyor. Bayramlarını kutluyorum. 1071 çalışanın 16 günlük yevmiye toplamı ve ayrıca 75 tl olmak üzere ikramiye ödemesinin bayram öncesi hesaplarına yatırıldı. bayram alış verişlerine katkı sağlandı“ dedi. 
 
Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, bu bayramda da belediye işçileri çifte bayram yapacaklarını bundan dolayı da mutlu olduklarını sözlerine ekledi.BÜLTEN 

Diğer SİYASET Haberler

 
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır