menüler
HAVA DURUMU

Başkan Palancıoğlu; “17 muhtarlık binasında tadilat ve bakım çalışması gerçekleştirdik”

Melikgazi Kaymakamlığınca gerçekleştiren muhtarlar toplantısına katılan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 58 mahalle muhtarının mahallesinde muhtarlık binası bulunduğunu ve mekan sorunu olmadığını söyledi.
19 Nisan 2019, Cuma
Melikgazi Belediyesince muhtarlara verilen önemin bir göstergesi olarak Muhtarlıklar Müdürlüğü bulunduğunu hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi olarak muhtarlar ile tanışmak ve hayırlı olsun temennilerini almak üzere salı günü toplantı düzenlediklerini hatırlattı.
 
Melikgazi Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen kaymakamlık muhtar toplantısında konuşan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu “Öncelikle Cuma Gününüz hayırlı olsun. Ayrıca bu akşam Berat Kandili bundan dolayı Berat Kandilinizi kutluyorum. Seçimler bitti şimdi sıra hizmetlerin sunumunda. Belediye ile muhtarlar arasındaki dayanışma ve işbirliğini en iyi şekilde gerçekleştireceğiz” dedi.
 
Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, bundan böyle belli aralıklarla gerek belediye binasında gerek ise mahallelerde muhtarlar ile birlikte olacaklarını sözlerine ekledi. 
 
“Sivil Toplum Kuruluşlarının konum ve konuları farklı da olsa; amaçları aynı,
aileye, topluma ve Melikgazi’ye hizmet”
 
Kayseri Koruyucu Aileler Derneği Başkanı Aysel Büyükbaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Dünya Avşarlar Dernek Başkanı İsmail Albayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Erenköy Mahallesi Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkan Yusuf Sönmez veYönetim Kurulu Üyeleri; Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Mustafa Palancıoğlu’nu ziyaret ederek, büyük bir oy oranı ile seçilmesinden dolayı hem tebrik edip, hem de başarı dileklerinde bulundular.
 
Ziyaretlerde Sivil Toplum Kuruluşların birleştikleri, ortak noktası Melikgazi Belediyesi’nin hizmet ve gönül belediyeciliğinin merkezi ve adresi olduğunu, bunun da halk tarafından beğenilerek ve takdir edilerek ortak görüşü oldu.
 
Özellikle sivil toplum kuruluşlarının bu tür ziyaretleri ile birlikte yapılabilinecek projelerin değerlendirme imkanı bulunduğunu belirten Başkan Dr.Mustafa Palancıoğlu “Sivil Toplum Kuruluşların tebrik ve başarı dilekleri içerikli ziyaretlerinde şu tespite varıyorsunuz. Kuruluş, konum ve konuları farklı da olsa amaçları aynı topluma ve Melikgazi’ye hizmet etmektir. Bize bu yeterli bunun için hakikaten şanslı bir şehirde yaşıyoruz. Melikgazi şehrinin gelişimi, büyümesi ve toplum değerleri ile bir bütün olması için herkes ile ortak çalışmaya hazırız”  dedi.
 
Başkan Dr.Mustafa Palancıoğlu, sivil toplum kuruluşları ile bundan önce olduğu gibi yine birlikte ve dayanışma içerisinde bu şehrin menfaatleri doğrultusunda çalışacaklarını sözlerine ekledi. BÜLTEN

Diğer SİYASET Haberler

 
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır