menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Başkan Gülsoy’dan Kösedağ’a ziyaret

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy ve yönetimi Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Gülsoy, “Hem sektöre, hem şehrimize büyük katkılar vereceğinize eminiz, her türlü yanınızdayız” dedi.
23 Haziran 2022, Perşembe

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy ve yönetimi Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’ı ziyaret etti. Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nde gerçekleşen ziyarete KTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, KTO yönetim kurulu üyeleri ve Kayseri Gazeteciler Cemiyeti yönetimi katıldı. 

 

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin her türlü sorununda yanında olduklarını kaydeden Başkan Gülsoy, “Başkanımı ve şahsında tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Hem sektöre, hem şehrimize büyük katkılar vereceğinize eminiz. Buna da sonsuz inancımız var. Etik ve doğru bir habercilikle insanları bilgilendireceksiniz, bilgilendiriyorsunuz da. Allah sizlerden razı olsun. Basınımız bizim olmazsa olmazımız. Yani sıkıntılı bir dönem yaşıyoruz ama bu sıkıntıları da üst seviyeye çıkarmak değil, bunların üzerinden gelmek için de yardımcı oluyorsunuz. Biz her zaman için hem odamız hem de şahsi olarak da cemiyetimizle iyi ilişkiler kurduk. Bu konuda da bir ve beraber bu şehrin gelişimine katkı sağlayacağız. Her türlü ve sizin de sorunlarınızda herhangi bir şeyde yardımcı olacağımızı ve yanınızda olduğumuzu da belirtmek isterim. Fitneye, dedikoduya fırsat vermeden güzel bir şekilde görev yapacağınıza eminiz diyoruz. Tekrar tebrik ediyorum. Allah utandırmasın. Bir ve beraber güzel görevler yapmayı da Rabbim birlikte nasip etsin diyorum.” ifadelerinde bulundu.

 

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise, “Tabii ki her zaman birlikte hareket etmekten ve burada görmekten onur duyduğumuz Ticaret Odamız Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerini burada görmekten son derece mutluyuz. Malumunuz Kayseri Gazeteciler Cemiyeti yakın zamanda bir seçim yaptı ve tekrar üyelerimiz bize görev verdi. Siz işi iyi yapıyorsunuz bundan sonra daha da iyi yapın dediler. Biz de buna layık olmaya çalışıyoruz. Tabii ki Ticaret Odası ile bugüne kadar her zaman beraber çalışmaktan onur duyduğumuzu, bundan sonra da aynı şekilde çalışmalarımızı geliştirip sürdüreceğimize de şüphemiz olmadığını belirtmek istiyorum. Sayın Başkanım Ömer Gülsoy'un nezdinde Ticaret Odası'nın bütün mensuplarına teşekkür ediyorum. Başkan ve yönetim kurulunu burada görmekten son derece mutluyuz.” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından Başkan Gülsoy, Başkan Kösedağ ve Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin merhum başkanı Veli Altınkaya anısına dikilen fidanların sertifikasını takdim etti.

>>Selma Kösedağ

Diğer GÜNCEL Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır