menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Başkan Büyükkılıç’tan Tomarza’da muhtarlarla istişare toplantısı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Tomarza’da ilçe belediye başkanı ve muhtarlarla istişare toplantısı gerçekleştirerek, ilçeye yapılacak yatırım ve hizmetlerle alakalı talepleri yerinde dinledi.
08 Aralık 2021, Çarşamba

Başkan Büyükkılıç, Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin ve muhtarların katıldığı toplantıda yaptığı konuşmada, kendilerinin daha az konuşup, muhtarların daha çok konuştuğu, taleplerini ve önerilerini daha net dile getirebildikleri bir anlayışla bir araya geldiklerinin altını çizdi.
Muhtarlara seslenen Büyükkılıç, yaptıkları ve yapacakları hizmet ve yatırımların takipçisi olacaklarını belirterek, şöyle konuştu:
“Amacımız, 2022 yılında ya da daha sonraki süreçte yapılacaklarla ilgili unuttuğumuz yahut önemli olup da bizim ihmal ettiğimiz konular var mı, varsa bu konuların istişaresini yapmaktır. Aklınıza gelen kafanıza takılan ne varsa rahatça söyleyin. Burada hiç çekinmeyin, içinizden gelen ne ise sizler zaten nezaket timsali insanlarsınız, incitmeden her şeyi rahatlıkla söylersiniz. Sonrasında bunlar değerlendirilir, bir programa dâhil edilir. Yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın takipçisi olacağız. Yollarla, mezarlıklarla, su boyutu ve sosyal tesis ile doğalgaz taleplerini değerlendirdik. Sizler bizim orada sesimiz olan, sahiplenen yaklaşım sergilediğinizin farkındayız. Sizlere layık olmak için çırpınıyoruz.”
Kayseri’nin mahalleleriyle, ilçeleriyle bir başka güzel olduğunu söyleyen Başkan Büyükkılıç, Tomarza’nın ve mahallelerinin daha yaşanabilir hizmetler ile buluşmasını sağlamanın hep beraber keyfini yaşadıklarını belirterek, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.
Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin ise Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ile çalışmaktan onur duyduğunu belirterek, “İnşallah 2022 yılının 2021 yılından daha hayırlı, bereketli geçmesini Rabbimden niyaz ediyorum. Değerli muhtarlarım, 3 yılı tamamlamak üzereyken kendisiyle çalışmaktan onur duyduğum Büyükşehir Belediye Başkanıma şimdiye kadar vermiş olduğu desteklerden dolayı huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. Kendisinin varlığı bize güç veriyor, tabi ekibinin de öyle. Bu vesileyle emek harcıyorlar ilçemize. Sizlerin adına, ilçemiz adına bir kez daha teşekkür ediyor, toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.
Ayrıca Tomarza’da öğrenciler ile sohbet eden Başkan Büyükkılıç, test kitaplarının eksik olduğunu söyleyen öğrencilerin taleplerini verdiği talimat ile hemen yerine getirdi.

Diğer GÜNCEL Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır