menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

“Aşı çalışması kısa sürede bitecek”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte önce Erciyes Üniversitesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik iliği Nakli Hastanesi’nin (KANKA) inşaatında incelemelerde bulundu, ardından Erciyes Üniversitesi aşı çalışmalarını yerinde gördü.
04 Nisan 2021, Pazar

Ziyaretlerine önce Erciyes Üniversitesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik iliği Nakli Hastanesi’nin (KANKA) inşaatını gezerek başlayan ve inşaat hakkında bilgi alan Başkan Büyükkılıç, Çocuk Hastanesi’nin dünyanın sayılı ve etkili merkezlerinden biri olacağını ifade etti.

 “AŞI ÇALIŞMASI KISA SÜREDE BİTECEK”

Özhaseki ve Büyükkılıç beraberindekilerle birlikte daha sonra Erciyes Üniversitesi’ne giderek, Kovid-19 aşısı için çalışmalarını sürdüren Prof. Dr. Aykut Özdarendeli’yi ve Erciyes Üniversitesi Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’i ziyaret etti. Ziyarette aşı çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiğini dile getiren Başkan Büyükkılıç, “İnşallah çalışmalar mümkün olan en kısa sürede bitecek ve tüm izinler alınarak, yerli aşıda aşılama işlemine geçeceğiz” diye konuştu.

Kurumsal Haber

Diğer SAĞLIK Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır