menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Asfaltsız yol kalmayacak

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, yeni alınan ve Türkiye’de 4 belediye bulunan asfalt serme makinası ile Melikgazi’de asfaltlanmadık yer kalmayacağını söyledi.
06 Eylül 2020, Pazar

50 cm yol ile 3 metre 20 santimetre genişliğindeki tüm yollarının artık asfaltlanabildiğini belirten Başkan Palancıoğlu, Eski asfalt serme makinası ile 180 cm küçük yollar asfaltlanamıyordu. Ama şimdi öyle öyle değil. “50 cm ile 320 cm arasındaki tüm yollar artık asfaltlanıyor. Kırsal alanlarda asfaltsız yol kalmayacak. 50 cm’ye kadar tüm yollar asfaltlanıyor. Artık bahane yok, imkânsızlık ortadan kaldırıldı. Amaç Melikgazi’ye hizmet ise tüm imkânları seferber ediyoruz. Özellikle kırsal alanlardaki dar yollar ve dar sokaklar artık bu yeni asfalt aracımız sayesinde asfaltlanıyor. Şehrimizde ve kırsal mahallelerimizde asfaltsız yol bırakmayacağız” dedi.
2020 yılını ağaçlandırma yılı ilan ettiklerini ancak pandemi sürecindeki dönem içinde asfaltlamada rekor üretim yaptıklarını bir kez daha hatırlatan Başkan Mustafa Palancıoğlu, kriz dönemini kriz yönetimi ile fırsat ve hizmete dönüştürdüklerini söyledi. > Kurumsal Haber

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır