menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

7/24 Kütüphanede raflar kitaplarla buluştu

Talas Belediyesi tarafından şehre kazandırılan 7/24 Kütüphane ve Kültür Merkezi’nde ilk kitapları raflara başkanlar koydu. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın eşliğinde kütüphaneyi gezen Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç gelen ilk kitapları raflara yerleştirdi.
10 Eylül 2020, Perşembe

Yaptığı incelemenin ardından konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Başkan Yalçın’ın çok anlamlı ve önemli bir hizmet gerçekleştirdiğine dikkat çekerek, “Değerli başkanımıza bu hizmetinden dolayı teşekkür ediyorum. 7/24 kütüphane şehrimizle ilgili önemli projelerinden birisiydi. Talas’ın merkezindeki bu kütüphane 7 gün 24 saat gerek akademisyenlere, gerekse buradaki yoğun öğrenci kitlesine en güzel hizmetlerden birisini vermiş olacak. Bu şehrimizdeki dokuzuncu kütüphane olacak. Nezih bir ortam, hem sosyal yönüyle hem kültürel yönüyle zengin bir ortam. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da yaptığı açıklamada çok mutlu ve heyecanlı olduklarını ifade ederek, “Burası 7/24 kütüphane olarak lokasyonu çok uygun bir yerde. Üniversite öğrencilerinin bulunduğu 5 adet yurdun ortasına yapılmış bir yer. 5 katlı bir bina, 3 katı kütüphane, 2 katı da sanat ve meslek edindirme kursları. Kültür ve Turizm Bakanlığımızdan 8 bin 500 kitabımız yeni geldi. Sayın başkanımızın yerleştirme ve tasnif sürecindeki bu ziyaretinden çok memnun olduk. İnşallah üniversite öğrencileri ve akademisyenlerin 7/24 açık bulacağı bir kütüphane olacak. Çocuklara, gençlere, akademisyenlere ve herkese başarı çalışmalar diliyorum” değerlendirmesinde bulundu. Kurumsal Haber

Diğer KÜLTÜR-SANAT Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır