menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

10 günde 1000 evi ziyaret ettiler

AK Parti Melikgazi İlçe Teşkilatı, kadın ve gençlik kolları ile birlikte pandemi sürecini fırsata çevirerek vatandaşlarla, varolan birlikteliği daha da artırmak adına ev ziyaretleri yaptı.
22 Şubat 2021, Pazartesi

Konuyla ilgili bilgi veren AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, çalışma kapsamında 10 günde bin evi ziyaret ettiklerini açıkladı.

Hiçbir zaman için bahanelerin arkasına sığınmayarak çalışmalarına devam ettiklerini vurgulayan Ülke, “İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde de ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kollarımızda fedakarca görev yaptı. Maske, Mesafe ve Temizlik kurallarına uyarak sahada olmaya devam ediyoruz. Ak Parti Melikgazi İlçe yönetim kurulu üyelerimiz ile Kadın ve gençlik kollarımızla birlikte, 30 ayrı grup oluşturduk. Bu grupların her birinde yönetim kurulu kadın ve gençlik kollarından birer kişi yer aldı. 3’er kişilik 30 ayrı grup, 10 gün içerisinde minimum 3 ev ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretlerin neticesinde ise vatandaşların talepleri dinlenerek çözüm odaklı çalışmalar yapıldı. Bizler teşkilatlarımızı diri tutmak adına çalışmalarımızı süryürüyoruz.” dedi.

Kurumsal Haber

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır