menüler
HAVA DURUMU

BÜYÜKŞEHİR’E ATOM KARINCA

Orhun Kaan AKBAŞ
Orhun Kaan AKBAŞ
30 Kasım 2018, Cuma
AK PARTİ’NİN büyükşehir belediye başkan adayı yıllardır güler yüzü ile ve özverili belediyecilik hizmetleri ile tanınan ‘atom karınca’ lakaplı Memduh Büyükkılıç oldu. 
 
Bu karar Kayseri’de coşku ile karşılandı.
 
İlerlemiş yaşına rağmen hala dinamik olan, insanlara hizmet ile yanıp tutuşan Büyükkılıç, seçim çalışmalarına da hızlı başladı. 
Kayseri’nin büyük oranda benimsediği ve aşina olduğu Büyükkılıç iyi ve iddialı bir aday olarak görülüyor. Halkın da, partinin de desteği var. Muhtemelen seçim günü bunlar da karşılığını bulacak. Yapılanların yapılacaklara teminat olduğu belediyecilikte Büyükkılıç bu esasa yıllardır birikim yapmış durumda.
 
Geçtiğimiz günlerde Gazeteciler Cemiyeti’nde yaptığı açıklamalarında gönül belediyeciliğine vurgu yapan Büyükkılıç, köprülerin, yolların yapılacağını, bunların belediyenin asli görevi olduğu ancak gönüle girmenin daha önemli ve öncelikli olduğunu söyleyerek nasıl bir belediye başkanı olacağının sinyallerini de verdi. 
 
Umarım umduğu sonucu bulur ve umduğumuz gibi de başkanlık yapar diye umuyoruz. Tüm adaylarla birlikte kendisine başarılar diliyoruz. 
 

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
    Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır