menüler
HAVA DURUMU

Kafalar Karıştı?

Muhammed KÖSEDAĞ
Muhammed KÖSEDAĞ
22 Eylül 2018, Cumartesi
Kayserispor’da geçtiğimiz hafta içerisinde sular durulmadı. Eski başkan Recep Mamur’un Kulübü icraya vermesi, ardı arkasına gelen açıklamalar, sosyal medyanın çalkalanmasına neden oldu.
 
Perşembe günü Erol Bedir “ Bir Kayserispor Var” adı altında resmi siteden açıklama yayınladı. O günün akşamında Bedir başkanın “Bir Kayserispor Var” dediği bir video da yayınlandı ve Twitter’da o gece Türkiye gündemine girdi. Taraftarlar Kayserispor’a ve Erol Bedir’e destek mesajları yağdırdı. Ancak bu olayın ertesi sabahında bir açıklama daha geldi Erol Başkan’dan...
 
Dün yayınlanan yazı ve video kaldırılırken, yeni yapılan açıklamada da yazının, başkanın kendi talimatıyla kaldırttığını söyledi.
 
Son açıklamada asıl dikkat çeken bölüm ise şurasıydı; “Son günlerde yaşanan ve sportif konuların dışındaki gelişmelerle ilgili açıklamam bugün-yarın kısa sürede yapılacaktır.Şeffaf yönetim söz ve anlayışım gereği konu detaylarıyla birlikte Kayserispor’un gerçek sahibi olan değerli hemreşilerimizle paylaşılacaktır. Unutmayalım,asıl olan “Kayserisporumuz”dur ve “Bir Kayserispor var” Şimdi akıllarda şu soru var. Bu açıklamanın ardından büyük destek gören Başkan Erol Bedir neden bu yazıyı kaldırttı. Bir insan büyük destek gördüğü bir açıklamayı neden kaldırtır. Bu taraftaların olduğu gibi benim de kafamı karıştırdı.
 
Son açıklamasındaki “Sportif konuların dışındaki gelişmelerle ilgili açıklamam bugün-yarın kısa sürede yapılacaktır” cümlesinde açıklayacağı şey ne ? Yoksa bu bir istifa sinyali mi ?
 
Konyaspor maçı öncesi kafalar gerçekten çok karıştı. Konya maçından sonra yapılacak olan yeni bir açıklamayla herşey netliğe kavuşacak sanırım. Biz de merakla beklemedeyiz...

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır