menüler
HAVA DURUMU

AK PARTİ İSTİŞAREDE BULUŞTU

Ali  TAŞTAN
Ali TAŞTAN
13 Mayıs 2015, Çarşamba
AK Parti Kayseri İl Teşkilatı, Parti'nin kurulduğundan bugüne kadar çeşitli kademelerinde görev almış isimleri bir araya getirdi.

Kadir Has Spor Merkezi’nde üyelerine akşam yemeği vererek, onlara onure eden, İl Teşkilatının bu programı oldukça taktir topladı, diyebiliriz. 

Yemeğe 1300 kişi civarında katılım olmuş. Neredeyse masaların tamamı dolmuştu. Teşkilat mensupları kendilerine yapılan daveti karşılıksız bırakmamış oldular.

AK Parti'nin kurulduğu günden bugüne kadar, teşkilatın en alt kademesinden başlayıp , en üst kademesine kadar görev almış isimlerin büyük bir kısmı davete icabet etmiş.

Daha önce görev yapan İl Başkanı Ömer Dengiz programa katıldılar. Ancak, Dengiz'den önce görev yapan İl Başkanı Mahmut Cabat'ı göremedim. Keşke Cabat Başkan'da katılsa iyi olurdu.

Milletvekillerinden, Yaşar Karayel, Sadık Yakut, İsmail Tamer katıldılar. Ancak Pelin Hanım katılmadı. Pelin Hanım kendisinin ne kadar yanlış bir tercih olduğunu bir kez daha ispat etmiş oldu. Mustafa Elitaş'ta yoktu. Herhalde önemli bir mazereti vardır. Eski Belediye Başkanlarının bir çoğu katıldılar. 

Daha önce görev yapmış, İl Genel Meclis Başkanları ve Üyeleri, Kadın Kolları Başkanları, Gençlik Kolları Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, mahalle temsilcilerinin büyük bir kısmı katıldılar.

Mazeretsiz olarak katılmayanlar, bu Parti'ye bence ihanet etmişlerdir diye düşünüyorum. Siz kişileri sevmeyebilirsiniz, ancak Ak Parti Millete malolmuş kurumsal bir partidir. Bir kısım kişilerden dolayı Parti'ye küsmeye hiç hakkınız yoktur. 

Sonuç olarak bence bu program amacına ulaşmıştır. Seçim öncesi küskünleri kazanmak çok önemli bir aşamadır. Bu insanları da seçimlere yeniden motive etmiş oldular. 

Enerji Bakanı Taner Yıldız, TBMM Başkanı Sadık Yakut ve Milletvekili adayı ve Büyükşehir'in eski Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin konuşmaları, katılımcılar üzerinde oldukça etkili oldu diyebiliriz. Yapılan alkışlardan da bunu anlamış olduk.

Bu partinin doğal lideri Recep Tayyip Erdoğan'dır. Onun emanetine herkesin cansiperane sahip çıkması gereklidir, diye düşünüyorum.

GÜNÜN SÖZÜ

Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir. Ucuz insanlardan beklemeyin.....

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
    Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır