menüler
HAVA DURUMU

Vali Kamçı’dan Rektörlere Ziyaret

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan Prof. Dr. Mustafa Çalış ve Kayseri Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa’yı ziyaret etti.
11 Eylül 2018, Salı
Vali Kamçı, ziyaretleri kapsamında ilk olarak Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış’ı ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Vali Kamçı, Rektör Çalış’a yeni görevinin Kayseri için hayırlı olması dileklerinde bulunarak kendisini tebrik etti. 
 
Vali Kamçı, Erciyes Üniversitesi’nin başarılı eğitim faaliyetleri bakımından Türkiye’nin ve dünyanın sayılı üniversiteleri arasında olduğunu hatırlatarak, gelişimin bundan sonraki süreçte de devam edeceğine inandığını söyledi. 
 
Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış da, gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vali Kamçı’ya nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 
 
Vali Kamçı, gerçekleştirdiği bu ziyaretin ardından Kayseri Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. 
 
Kayseri Üniversitenin yeni kurulan bir üniversite olduğunu ifade eden Vali Kamçı, Rektör Karamustafa’ya bundan sonra yapacağı çalışmalarda başarılar diledi. 
 
Kayseri Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bundan sonra yapacakları çalışmalar hakkında Vali Kamçı’ya bilgi verdi. 
 
Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ve Kayseri Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, rektörlük görevlerine atandıklarında ilk olarak Vali Kamçı’yı makamında ziyaret etmişlerdi. HABER-FOTO: İHA

Diğer EĞİTİM Haberler

 
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır