menüler
HAVA DURUMU

Mucize formül ile kanserli çocuklar günler içerisinde iyileşti

Kayseri’de aktarlık yaparak alternatif tıp tedavi yöntemlerini kullanan Abdullah İçöz, geliştirdiği kanseri yok eden mucize formül ile kanserli olan çocukları günler içerisinde iyileştirdiğini iddia etti.
10 Eylül 2018, Pazartesi
Konuya ilişkin verdiği bilgilerde Aktar İçöz, biri beyin tümörü olan ve 4. evre kanser ile kendisine gelen 3 buçuk yaşındaki Ebru Gölgeli, diğeri ise sindirim sistemi kanseri olan 15 yaşındaki İbrahim Sacitoğlu adındaki iki kanserli hastada, kullandığı formül ile günler içerisinde iyileşme kaydettiğini dile getirdi. İçöz; “Artık doktorların eve gönderdiği kanserli hastaydı. Beyninde tümör vardı ve 4.evre kanserdi. Yapacak bir şey kalmadı, hazırlıklı olun dedikleri çocuktu Ebru Gölgeli. Verdiğimiz formül ile kısa zamanda, 30-40 gün içerisinde saçı, boyu uzadı, yemesi düzeldi. Tümörde yüzde 50’ye yakın bir gerileme söz konusu oldu, süre içerisinde dişi çıktı. Zaten öncesi ve sonrasına dair olan bu fotoğraflar her şeyi gösteriyor” ifadelerinde bulundu. İçöz, diğer bir sindirim sistemi kanseri olan 15 yaşındaki İbrahim Sacitoğlu’nun ise 3 buçuk aydır çorba dahi içemediğini, serum ile beslendiğini ifade ederek, formülü kullanan Sacitoğlu’ndan ise 26’ncı gün pizza yerken çekilen fotoğrafının geldiğini belirtti. İçöz, bu hastanın da 4.evrede kanser olduğunu dile getirdi. 
 
“BAŞIM DÖNDÜ DİYEN HASTAM OLMADI”
 
Aktar İçöz, geliştirdiği formülün nokta atışı ile birebir kanserli hücreleri yok ettiğini ifade ederek bugüne kadar yan etki anlamında ‘başım döndü’ diyen hastanın dahi olmadığını da sözlerine ekledi. HM
 

Diğer SAĞLIK Haberler

 
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır