menüler
HAVA DURUMU

“KAYSERİ BELEDİYECİLİĞİ DİLLERE DESTAN”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Önceki Dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret etti. Ziyarette Kayseri belediyeciliğinin dillere destan olduğunu ifade eden Özhaseki, Başkan Büyükkılıç ile birlikte hizmetlerin zirve yapacağını söyledi.
15 Nisan 2019, Pazartesi
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’yi Başkanlık girişinde karşıladı. Ziyarete Vali Şehmus Günaydın, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da katıldı.
 
Seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulunan Mehmet Özhaseki, “Kayseri’de güzel bir belediyecilik geleneği var. Şimdi inşallah sizlerle zirve yapar. Rabbim güzel hizmet yapmayı nasip etsin. Zaman çok hızlı geçiyor, önemli olan insanlara güzel hizmet yapmak ve geride ne bıraktığınızdır. Zaten sizleri Kayseri tanıyor. İnşallah yeni dönemde de Büyükşehir Belediye Başkanımız olarak şehrimize güzel hizmetler verirsiniz. Kayseri belediyeciliği dillere destan. AK Parti belediyeciliğini en iyi uygulayan iller sıralamasında Kayseri ilk üçe girer. Vatandaşımız da bugüne kadar bizim yaptığımız işleri sevdi ve yıllarca aynı misyona bu görevi yüklüyor. Allah sizlere de kolaylık versin. Biz de Kayseri’nin ve Kayseri belediyesinin Ankara tarafında üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” diye konuştu.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bakanlarımız, milletvekillerimiz, valimiz ve yerel yönetimler olarak el ele şehrimize hizmet edeceğiz” diye konuştu. 
 
Başkan Büyükkılıç, Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne de ani bir ziyaret gerçekleştirdi.
 
SORUNLARI TESPİT EDİYOR VE ANINDA ÇÖZÜYOR
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın hizmet birimlerine ani ziyaretleri Şehirlerarası Otobüs Terminali ile de sürdü. Başkan Büyükkılıç, terminal esnafı ve yolcularla görüşerek isteklerini dinledi ve tespit ettiği sorunlara anında çözüm getirdi.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni ziyaret ederek, terminal esnafı ile tek tek görüştü. Esnafın terminalle ilgili görüşlerini soran Başkan Büyükkılıç, ışıklandırma yetersizliğine de talimatlar vererek anında çözüm getirdi.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, terminaldeki otobüs işletmecileri ve esnafın yanı sıra yolcularla da sohbet etti. Yolculara ikramlarda da bulunan Başkan Büyükkılıç, Terminal’de verilen hizmetle ilgili düşüncelerini sordu. Başkan Büyükkılıç, asker uğurlayan aileler ve askerlerle de görüşerek hayırlı tezkereler temennisinde bulundu.  
 
Başkan Büyükkılıç’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
 
“DAYANIŞMANIN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNİ SERGİLEYECEĞİZ”
 
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu, Sanayi Odası, Özçelik İş Sendikası Genel Başkanı, MÜSİAD Kayseri Şubesi ve Turizmciler Başkan Büyükkılıç’ı ziyaret ettiler. Başkan Büyükkılıç, tüm ziyaretlerde dayanışma vurgusu yaparak, Kayserimiz için tüm dinamiklerle dayanışmanın en güzel örneğini sergileyeceklerini belirtti.
 
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret etti. Bakan Aksu, Başkan Büyükkılıç’a hayırlı olsun dileklerini iletti ve Kayseri’nin daha fazla gelişmesi için memleketimizin ve tüm ilçelerimizin emrinde olacaklarını söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da dayanışma vurgusu yaparak “Sayın Aksu’nun Ankara’da bizim sesimiz olarak Tarım Bakanlığı ile ilgili tüm projelerimize destek olacağından eminiz. Dayanışmanın en güzel örneklerini, en üst düzeyde sergileyeceğiz” dedi.
 
Ziyarette Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu’ya Beydeğirmeni Besi Bölgesi ve Felahiye Toplu Ahır Projesi ile Büyükşehir Belediyesi’nin diğer projeleriyle ilgili brifing verildi.
 
“SANAYİCİLERİMİZİN YÜKÜNÜ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Meclis Başkanı Abidin Özkaya ve yönetim kurulu üyeleri de ziyaret etti. Sanayi Odası Başkanı Büyüksimitci, her zaman Büyükşehir Belediyesi ile iletişim içinde olacaklarını ifade ederek, “Başkanım, Melikgazi’deki hizmetlerinizi biliyoruz. Büyükşehir’de de hayırlı hizmetler yapacağınızdan eminiz. Bizler de sanayiciler olarak her zamanki gibi iletişim içinde olacağız. Sanayimiz ve şehrimizin sorunlarıyla ilgili her türlü çabayı göstereceğiz” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç da şehrin huzur ve istikrarının herkes için önemli olduğunu dile getirerek, “Güzel bir seçim dönemi geçirdik. Şimdi durmak yok koşmaya devam mantığıyla bu şehri daha iyi konuma taşımak için çalışacağız. Sanayicilerimizin üzerinde istihdam, ekonomik değer gibi önemli bir yük var. Büyükşehir olarak şehrimizdeki tüm dinamikleri harekete geçirecek dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyip üzerimize ne düşüyorsa yapacağız ve sizlerin yükünü kolaylaştırmak için çalışacağız” diye konuştu. 
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı Özçelik İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci de ziyaret ederek bir süre görüştü. Değirmenci Başkan Büyükkılıç’a hayırlı olsun dileklerini iletti.
 
“SİZLER SAĞDUYUNUN SESİSİNİZ”
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı MÜSİAD Kayseri Şubesi’nin yeni yönetimi de ziyaret etti. Mehmet Kütahneci başkanlığındaki MÜSİAD Kayseri Şubesi yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Büyükkılıç, “”Her zaman görüşlerinizden yararlanacağız. Sizler, bizleri yüreklendiren, güçlendiren, tavsiyelerini her zaman dikkate aldığımız bir ekip olarak görüyoruz. Bundan sonraki süreçte daha da fazla işbirliği yapacağız. Sizler sağduyunun sesisiniz” dedi.
 
BAKAN’DAN BAŞKAN’A TEBRİK
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a il dışından da tebrik ziyaretleri yapılıyor. Gümrük ve Ticaret önceki dönem Bakanımız Bülent Tüfenkçi, Başkan Büyükkılıç’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennilerini iletti.
 
Gümrük ve Ticaret Önceki Dönem Bakanımız Bülent Tüfenkçi’nin, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaretine Vali Şehmus Günaydın ile AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da katıldı.
 
Başkan Büyükkılıç’a hayırlı olsun dileklerini ileten Bülent Tüfenkçi, Kayseri’de yüksek oranda oy alınması ve bir ilçe dışında tüm ilçelerin Cumhur İttifakı adayları tarafından kazanılması nedeniyle tebrik etti.
 
TURİZM HAFTASI ZİYARETİ
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı Turizm Haftası nedeniyle İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş ile turizm işletmecileri de ziyaret etti. İsmet Taymuş, Başkan Büyükkılıç’a hayırlı olsun dileklerini ilete ve Turizm Haftası’nda yapacakları etkinliklerle ilgili bilgi verdi. Başkan Memduh Büyükkılıç da kayak turizminin yanı sıra gastronomi, inanç turizmi, kültür turizmi gibi konularda da Kayseri’yi daha etkin hale getirmek için çalışacaklarını söyledi. Başkan Büyükkılıç, “sizlerin de fikirlerinizi alarak bu şehri ön plana çıkarmak için birlikte çalışacağız” diye konuştu. BÜLTEN

Diğer SİYASET Haberler

 
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır