HaberlerKöşe Yazıları
Anasayfa'ya Geri Dön
13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

Mhp büyükşehir aday adayı Özsoy Kayseri'de

Mhp büyükşehir aday adayı Özsoy Kayseri'de
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy Bünyan Belediyesi önünde kurban kesilerek karşılandı.
2 Kasım 2013 Cumartesi
11:09
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mustafa Özsoy Bünyan Cumhuriyet Mezarlığında bulunan aile kabristanında anne ve babasının mezarını ziyaret etti. Bir süre doğup büyüdüğü Cumhuriyet Mahallesinde tanıdıklarıyla hasret gideren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy Milliyetçi Hareket Partisi Bünyan İlçe Başkanlığına gelişinde partililer tarafından karşılandı.
Parti binası önünde Bünyan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Kadir Yalçın, Bünyan Belediye Başkanı Mehmet Özmen, Bünyan Ülkü ocakları başkanı Süleyman Başgül ve çok sayıda partililer tarafından Kurban kesilerek coşkuyla karşılanan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy yaptığı kısa konuşmada “Ben bu toprakların evladıyım, ben sadece Kayseri’ye değil Sarızlı hemşehrilerimi düşünerek, İncesulu hemşehrilerimi düşünerek Develi’yi ve Bünyan’ı da düşünerek bu göreve talip oldum. Beni yalnız bırakmayacağınıza inanıyor ve güveniyorum. Şunu herkes iyi bilmeli ki ben kazanırsam Bünyan kazanacak, burada Mehmet Özmen Başkanımla el ele vererek çok şeyler yapacağız. Benim devlet tecrübeme dayanarak bu göreve talip oldum. Ben okuyacağım diyen herkesin yanında olacağım” şeklinde konuştu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bünyan İlçe Teşkilatını da ziyaret eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy. Bünyan Belediye Başkanlığında Başkan Mehmet Özmen’den yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Bu haber toplam 994 defa okundu
Yorum Yazın


Diğer Yerel Haberler Haberleri
11. Cumhurbaşkanı Gül memleketinde
11. Cumhurbaşkanı Gül memleketinde
Türkiye Cumhuriyeti'nin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bir dizi ziyaret için memleketi Kayseri'de olacak.
Cırgalan'da beton kamyonu protestosu amacına ulaştı
Cırgalan'da beton kamyonu protestosu amacına ulaştı
Geçtiğimiz hafta Cırgalan Mahallesi'nde vatandaşlar beton kamyonlarının mahallelerinden geçmemesi için yolu kapatarak tepkisini ortaya koymuştu.
Dilimiz yozlaşıyor
Dilimiz yozlaşıyor
Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Önder Çağıran internet teknolojilerinde ortaya çıkan hızlı gelişmelerle birlikte insanlar arası iletişim dilinin de farklı bir boyut kazandığını belirtti.
Çirkin tablo: paralel vesayet
Çirkin tablo: paralel vesayet
Her ay düzenli periyotlarda yapılan, AK Parti Eylül Ayı Bünyan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.
Aile hekimleri acil gibi çalışacak
Aile hekimleri acil gibi çalışacak
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, aile sağlığı merkezlerinin hafta sonu dahil günde 12 saat hizmet vermeye başlayacağını açıkladı. Uzun vadede ise hedef 24 saatlik nöbet sistemine geçmek.
3 ayrı trafik kazası meydana geldi
3 ayrı trafik kazası meydana geldi
Kayseri’de meydana gelen 3 ayrı trafik kazasında 19 kişi yaralandı.
Dehşete düşüren görüntüler
Dehşete düşüren görüntüler
Kayseri'de kesimhaneye götürülürken kaçan tosun, 2.5 saat sonra dehşete düşüren görüntülerle yakalandı.
Müslüman olmayanlara da  bağış yapın
Müslüman olmayanlara da bağış yapın
Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü Başkanı Prof. Dr. Temel Yeşilyurt, İslam inancına mensup kişiler tarafından kesilen kurbanın Müslüman olmayanlara da bağışlanabileceğini söyledi.
AYAN, KAYSERİ'DE ECZANE AÇACAK
AYAN, KAYSERİ'DE ECZANE AÇACAK
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Mustafa Ayan’ın diplomasının Batman’da yer alan eczanede usulsüz kullanılmasının bir süre önce gazetemizde yer almasının ardından, Kayseri’de eczane açmak için yer arayışına başladığı iddia edildi.
Uzman Çavuş 3 gün dayanabildi
Uzman Çavuş 3 gün dayanabildi
Kayseri'de, girdiği bunalım sonrasında tabancası ile kafasına ateş ederek intihara kalkışan Uzman Çavuş F.B. 3 gün sonra hayatını kaybetti.
Öğrenciye 'YÖK' demeyin
Öğrenciye 'YÖK' demeyin
Üniversite yönetimi internet sitesinden yaptığı açıklamayla ek derse katkı payı ödeme tarihini 31 Ekim'e kadar uzattığını duyurdu.
Kayseri ekrana dökülüyor
Kayseri ekrana dökülüyor
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Piri Reis Bilişim Teknolojileri Şirketi'nin CitySurf Globe adlı hizmeti olan ayrıntılı şehir tanıtım sistemini vatandaşın hizmetine sunuyor.
KAYSERI
  ÇOK OKUNANLAR
  ÇOK YORUMLANANLAR
  ANKET OYLAMA
MatbaaKayseri Evden Eve Nakliyat