HaberlerKöşe Yazıları
Anasayfa'ya Geri Dön
13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

Beyazşehir'e yeni spor salonu

Beyazşehir'e yeni spor salonu
Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Beyazşehirli kadınların isteğini kırmadı ve mahalleye geniş kapsamlı bir spor salonu yapacaklarını söyledi.
4 Mayıs 2012 Cuma
16:51
Beyazşehir Mahallesi’ne yaptığı ziyarette mahalle sakini kadınlar, Başkan Bekir Yıldız’dan yaz-kış rahatlıkla spor yapabilecekleri, kolayca ulaşabilecekleri bir spor salonu istedi.
Sağlıklı bir toplumun oluşması amacıyla insanları spora teşvik etmek gerektiğinin altını çizen Başkan Bekir Yıldız,”Kocasinan Belediyesi olarak Beyazşehir Mahallesi için projesi yapılmış programı belli bir spor salonu hazırlığımız var. Burada yapmayı planladığımız spor salonunu en az 5-6 milyon liralık bir yatırımla gerçekleştireceğiz. Yapmayı planladığımız spor salonunun yeri konusunda planlanmış 2 alternatifimiz var. Sporun toplum sağlığı açısından önemini en iyi bilenlerdenim. Spor yapmanın keyfini alanlar Beyazşehirden Kayseri’ye kadar yürüyerek bile gelir, spor öylesine keyifli bir olaydır. Beyazşehir Mahallesi’ne en kısa zamanda spor salonu yapacağız.” dedi
Bu haber toplam 168 defa okundu
Yorum Yazın


Diğer Yerel Haberler Haberleri
Mimarları Talas'ta buluşacak
Mimarları Talas'ta buluşacak
Talas Belediyesi, Mimarlar Odası Kayseri Şubesi ve Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Mimarlık Fakültesi işbirliğiyle mimarlık haftası etkinlikleri düzenlenecek.
23 yaşındaki genç hayatını kaybetti
23 yaşındaki genç hayatını kaybetti
Kayseri’nin Talas ilçesinde arkadaşlarıyla gittiği dağlık alanda rahatsızlanan 23 yaşındaki genç hayatını kaybetti.
Her eski kitap satan sahaf değildir
Her eski kitap satan sahaf değildir
Kayseri Kitap Fuarı’na katılan Sahaf Naim Dikli, Kayseri’de bir sahaf kültürü olamadığını ve sahaflığın eski test kitaplarının bulunduğu yer olarak bilindiğinden dert yandı.
Medrese eğitimi canlanıyor
Medrese eğitimi canlanıyor
Osmanlı'da, üniversite düzeyinde eğitim veren okullardan olan medreseler, Kayseri'de canlanıyor.
Rastgele havaya ateş açtı
Rastgele havaya ateş açtı
Kayseri’de rastgele havaya ateş açan şahıs, polis ekiplerinin düzenlediği operasyonla etkisiz hale getirildi.
Büyük yatırımları Başbakan açacak
Büyük yatırımları Başbakan açacak
Yarın Kayseri'ye gelecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Raylı Sistem Talas Hattı ve Yeni Hal Kompleksini hizmete açacak.
Talas Başbakan'a hazır hale geldi
Talas Başbakan'a hazır hale geldi
Hafta sonu bir dizi açılış yapmak üzere Başbakan olarak ilk kez Kayseri'ye gelecek olan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu için Talas raylı sistem hattında son rötuşlar yapılıyor.
İşadamları markayı konuştu
İşadamları markayı konuştu
Orta Anadolu Sanayici ve İşadamları Federasyonu’nun (ORSİFED) düzenlediği, Kayseri Marka Gücü Paneli, Yozgat, Sivas, Adana gibi illerden gelen işadamlarının yoğun katılımı ile Ommer Otel’de gerçekleştirildi.
İranlıyı ayağından bıçakladılar
İranlıyı ayağından bıçakladılar
Kayseri'de İran uyruklu 43 yaşındaki kadını sol bacağından bıçaklayan bir kişi kayıplara karıştı.
Kayseri'de MERS şüphesi
Kayseri'de MERS şüphesi
Kayseri'de hacdan dönen bir kişi, MERS virüsü şüphesiyle Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde gözetim altına alındı.
Erkekler daha fazla kekeliyor
Erkekler daha fazla kekeliyor
Uzman Pedagog Sema Yılmaz, sıkıntı doğuracak her ortamda çocukların konuşmalarının bozulabileceğini söyleyerek, kekemeliğin erkek çocuklarında, kız çocuklarına oranla 4-5 kat daha fazla görüldüğünü ifade etti.
KAYSERI
  ÇOK OKUNANLAR
  ÇOK YORUMLANANLAR
  ANKET OYLAMA
MatbaaKayseri Evden Eve Nakliyat